Волейбольний поєдинок Україна - Республіка Танзанія

В базовому таборі українського національного контингенту в ДР Конго, відбувся товариський волейбольний матч між збірними командами 18 окремого вертолітного загону та підрозділу військової поліції Республіки Танзанія.

Між військовими цих країн було попередньо домовлено, що у вільний від польотів та виконання завдань Місії ООН відбудеться волейбольний матч. Тож днями до українських миротворців завітали військовослужбовці з Танзанії, базовий табір яких знаходиться поруч з нашим.

Перед початком гри капітани обох команд обговорили правила, а також розіграли майданчик і право першої подачі м’яча.

Розпочалася товариська зустріч виконанням Державного Гімну України і Республіки Танзанія.

З перших хвилин гри військові обох команд одразу вступили в боротьбу за перемогу. З кожною подачею м’яча волейбольний поєдинок переростав у цікаву і напружену гру насичену яскравими моментами. Однак українці були переконливішими у кожній з партій. А щодо суперника, то було помітно, що їм дещо не вистачало командної зіграності.

Незважаючи на шалену підтримку своїх вболівальників, що виконували різні національні пісенні композиції, військові з Танзанії зазнали поразки у 3 партіях.

У підсумку запеклого волейбольного поєдинка абсолютну перемогу з рахунком 3:0 здобули військовослужбовці українського національного контингенту. 

Після завершення волейбольного матчу команди побажали одне одному успіхів під час виконання завдань в ДР Конго, сфотографувались на згадку та домовились щодо подальших зустрічей у спортивному форматі

 

Помічник командира 18 ОВЗ по звязкам зі ЗМІ підполковник Назар Волошин