Українські миротворці в ДР Конго взяли участь у забігу на 10 кілометрів

В Демократичній Республіці Конго, де виконують свої завдання військовослужбовці 18 окремого вертолітного загону, відбулися змагання «Золотий Чукудук» з тріатлону - плавання 1 км, велопробіг 20 км та бігу на дистанцію 10 кілометрів серед представників Місії ООН та місцевого населення.

Україну у цих міжнародних спортивних змаганнях з бігу на дистанцію 10 кілометрів представляли військовослужбовці зі складу 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації - бортові перекладачі капітани Андрій Камінський та Сергій Довбиш. Варто зазначити, що участь у змаганнях можна було брати окремо лише у бігу на 10 кілометрів. 

Даний захід був спрямований на пропагування здорового способу життя та фізичному самовдосконаленні і розвитку, а також на підтримку дружніх відносин між різними національностями, що виконують завдання  Місії ООН в ДР Конго.

Слід зауважити, що серед учасників змагань, яких було близько 100 осіб, українські офіцери призових місць не посіли. Однак вони показали хороші результи і зайняли достойні місця у загальному заліку змагань.

Переможців змагань із тріатлону та бігу на дистанцію 10 кілометрів - 1 та 2 місця було нагороджено туристичною путівкою до ОАЕ в Дубаї, а решту 24 учасники змагань отримали цінні подарунки.

Як відзначили організатори змагань, такої великої кількості учасників що приймали участь ще не було.

Під час шикування командир національного контингенту льотчик-снайпер полковник Володимир Колотило відмітив офіцерів грамотами та побажав не зупинятись на досягнутому і здобувати високих результатів у спорті.

 

Помічник командира 18 ОВЗ по зв’язкам зі ЗМІ підполковник Назар Волошин