Українські миротворці в ДР Конго взяли участь у “Параді медалей”

На території Штабу Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго в м. Гома відбулася урочиста церемонія нагородження військовослужбовців Місії ООН.

У заході взяли участь представники військових підрозділів, які беруть участь в Місії ООН зі стабілізації в цій африканській країні, місцевих органів влади, спостерігачі та інші почесні гості. Участь у “Параді медалей” взяли також і українські військовослужбовці зі складу 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго.

Звертаючись до присутніх із вітальною адресою, Командувач силами Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго генерал-лейтенант Карлос Альберто дос Сантос Круз на завершення своєї каденції подякував усім військовослужбовцям за службу. Він висловив слова вдячності миротворцям  - представникам різних країн світу, що беруть участь в Місії за роботу, яку вони роблять у боротьбі з незаконними збройними формуваннями на території ДР Конго та у підтриманні миру і стабільності в цій країні.

Після мітингу, відбулось нагородження медалями ООН військовослужбовців, які проходили службу протягом року в ДР Конго і повертаються до своїх країн. Так за благородну і шляхетну справу з підтримання миру на африканському континенті близько 50 миротворців з різних країн світу було нагороджено медалями Організації Об’єднаних Націй “За службу миру”.

Завершились урочистості фотографуванням на згадку представників різних національностей.

 

Помічник командира 18 ОВЗ по звязкам зі ЗМІ підполковник Назар Волошин