У ДР Конго представники Місії ООН провели для військовослужбовців українського національного контингенту лекційні заняття

В ДР Конго, з особовим складом 18 окремого вертолітного загону, де командиром льотчик-снайпер полковник Володимир Колотило, представники Місії ООН провели курси роботи персоналу Місії ООН зі стабілізації, що  діють при тренувальному центрі ООН.

На курси, які тривали протягом трьох днів, було залучено військовослужбовців загону зі знанням англійської мови. Заняття проходили у вигляді інформаційних лекцій, під час яких українських військових ознайомили із заходами Місії ООН зі стабілізації, завданнями які стоять перед особовим складом 18 окремого вертолітного загону та особливостями служби в цій африканській країні.

Слід зауважити, що курси роботи персоналу Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго, які діють при тренувальному центрі, проводяться представниками Місії постійно, щоразу з новим особовим складом, який прибуває для виконання завдань в цій країні.

Під час занять, які проводили військові і цивільні працівники Місії ООН, військовослужбовців українського національного контингенту було ознайомлено із особливостями служби в Демократичній Республіці Конго. До лекційних занять було залучено представників Місії ООН з різних сфер діяльності.

Так, офіцери по зв’язкам з громадськістю та працівники відділу захисту дітей Місії розповіли про те, як повинні себе поводити військові, що виконують завдання зі зброєю в руках під час спілкування з місцевим населенням та дітьми. Офіцер Місії ООН тилової служби ознайомив українських військових із можливостями тилового забезпечення національних контингентів, які виконують завдання в цій африканській країні, а фахівець вибухо-технічної справи розповів про боєприпаси, міни та вибухонебезпечні предмети, що знаходять у землі або ж вилучають у місцевого населення. Також перед військовослужбовцями 18 окремого вертолітного загону Місії ООН зі стабілізації виступив офіцер військової поліції.

Як повідомив учасник курсів старший перекладач загону майор Павло Богуш, проведення таких ознайомчих лекцій для військовослужбовців українського національного контингенту є досить цікавим та корисним.

Для новоприбулого особового складу, а тим більше для тих військовослужбовців, які в ДР Конго перебувають вперше, варто знати і про релігійні потреби та вподобання місцевого населення, і про політичну ситуацію в країні, тобто про всі особливості служби на африканському континенті, – наголосив офіцер.

По завершенню триденних лекцій військовослужбовцям 18 окремого вертолітного загону було вручено сертифікати про завершення курсів роботи персоналу Місії ООН зі стабілізації в ДР Конго, які діють при тренувальному центрі.

 

 Помічник командира 18 ОВЗ по звязкам зі ЗМІ майор Назар Волошин